JAPANPARTS Generator AL215032
Marke JAPANPARTS
Art.Nr. AL215032
ID
EAN 8052553693330
Eingenschaften:
  • Spannung: 14 V
  • Generator-Ladestrom: 150 A
  • Riemenscheiben-Ø: 55 mm