NIPPARTS Bremsscheibe N3300917
Brand NIPPARTS
Art.Nr. N3300917
ID
EAN 8711768164126
Price per piece Can be ordered per 2 pieces. Minimum order quantity 2 pieces.
Properties:
  • Bremsscheibenart: innenbelüftet
  • Bremsscheibendicke: 26 mm
  • Außendurchmesser: 300 mm
  • Höhe: 45,6 mm
  • Lochanzahl: 5
  • Zentrierungsdurchmesser: 70,8 mm
  • Lochkreis-Ø: 115 mm
  • Radnaben-Ø: 161 mm
  • Mindestdicke: 23 mm