NIPPARTS Generator N5114044
Marke NIPPARTS
Art.Nr. N5114044
ID
EAN 8718638371400
Eingenschaften:
  • Spannung: 14 V
  • Generator-Ladestrom: 100 A
  • Steckerausf.-ID: 687-C.DF.IG.L
  • Riemenscheiben-Ø: 60 mm